Kontakt

Batteri är ett ledande utbildningsföretag som erbjuder kurser, event och distansutbildningar inom områdena text, copywriting, foto, grafisk design, publishing, webb, video och audio för marknadsförare, informatörer, grafiker och reklamfolk. Batteri är Sveriges första Adobe Authorised Training Centre och Apple Authorised Training Center.

rebecca

Rebecca Karlsson

Projektassistent

E-post: rebecca.karlsson@batteri.se

dick11

Dick Ander

VD/Art Director

E-post: dick.ander@batteri.se

meta

Meta Martinsson

Ekonomiansvarig

E-post: meta.martinsson@batteri.se

gabriella

Gabriella Fäldt

Copywriter

E-post: support@batteri.se

Anna-Clara Ander

Anna-Clara Ander

Projektledare Göteborg

E-post: anna-clara.ander@batteri.se

tomas

Tomas Holmqvist

Grafisk konsult Stockholm

E-post: tomas.holmqvist@batteri.se

Cecilia Broberg

Cecilia Broberg

Grafisk konsult

E-post: support@batteri.se

Henrick Eriksson

Henrick Eriksson

Trendanalytiker och bloggare

E-post: support@batteri.se

ingemar11

Ingemar Ljungström

Designer

E-post: ingemar.ljungstrom@batteri.se

barbro07

Barbro Rydén

Grafiker och Designer

E-post: barbro.ryden@batteri.se

lars11

Lars Lanhed

Fotograf och illustratör

E-post: lars.lanhed@batteri.se

Martin Munthe

Martin Munthe

Filmare och regissör

E-post: support@batteri.se

sven11

Sven Ängermark

Fotograf och grafisk designer

E-post: sven.angermark@batteri.se

John Areblad

John Areblad

Filmare

E-post: support@batteri.se

Anna_Blixt

Anna Blixt

Copywriter

E-post: support@batteri.se

Caroline Florén

Hanna Toss Caroline Florén

Copywriter

E-post: support@batteri.se

monica

Monica Rogstadius

Copywriter

E-post: monica.rogstadius@batteri.se

Anders Ellqvist

Anders Ellqvist

Journalist och skribent

E-post: support@batteri.se

tobbe08

Torbjörn Eriksson

Creative Director

E-post: torbjorn.eriksson@batteri.se

hakanB

Håkan Ander

Tekniksupport

E-post: support@batteri.se

StefanW

Stefan Wulff

Originalare/Bildretuschör

E-post: support@batteri.se

jana11

Jan Alestedt

Grafiker

E-post: jan.alestedt@batteri.se

pelle11

Per Torberger

Copywriter

E-post: per.torberger@batteri.se

johan

Johan Wistbacka

Grafisk formgivare

E-post: johan.wistbacka@batteri.se

jonase11

Jonas Ettemo

Grafiker

E-post: jonas.ettemo@batteri.se

sandral

Sandra Lindberg

Webbesigner

E-post: support@batteri.se

jon

Jon Wåhlstedt

Webbdesigner

E-post: support@batteri.se

thomasH

Thomas Happ

Audiovisuell formgivare

E-post: support@batteri.se

jonasp

Jonas Palmquist

Webbesigner

E-post: support@batteri.se

gunnar

Gunnar Backer

Grafisk konsult

E-post: gunnar.backer@batteri.se

kristina

Kristina Hansen

Kommunikationskonsult

E-post: support@batteri.se

mankie

Mankie Eriksson

Musikproducent

E-post: support@batteri.se

joakim11

Joakim Eklund

Manusförfattare och dramaturg

E-post: joakim.eklund@batteri.se

anders

Anders Frankel

Internetkonsult

E-post: anders.frankel@batteri.se